orhidejas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
orhidejas

Viss par un ap orhidejām
 
SatursSaturs  PortalPortal  Latest imagesLatest images  MeklētMeklēt  ReģistrētiesReģistrēties  Ieiet  

 

 Problēmas ar saknēm

Go down 
4 posters
AutorsZiņojums
maša

maša


Number of posts : 14
Join date : 13.10.08

Problēmas ar saknēm Empty
PostTēma: Problēmas ar saknēm   Problēmas ar saknēm EmptyPiektdiena Oktobris 17, 2008 4:48 pm

Apskatiet, lūdzu foto, un, ja ir padoms, lūdzu sakiet, ko man ar viņu darīt. http://fotki.lv/februaaris2005/582664/ Ko darīt ar to saknīti, kura pie paša auga ir brūna? Viņa man nevar nobeigt augu? Vispār man viņam tās saknītes tādas traumētas jau bija, kad man viņu atnesa. Un tad vēl tā lapiņa salaiduma vietā ir brūna. Vai par to satraukties? Piebildīšu, ka manās laistīšanas reizēs ūdens centrā nav nonācis; man viņš mājās ir apm. 6.nedēļas. Pateicos jau iepriekš Smile
Atpakaļ uz augšu Go down
Puķu elfs

Puķu elfs


Number of posts : 3
Join date : 27.10.08
Age : 50
Dzīvesvieta : Baldone

Problēmas ar saknēm Empty
PostTēma: Re: Problēmas ar saknēm   Problēmas ar saknēm EmptyTrešdiena Oktobris 29, 2008 5:36 pm

Nu labi. Esmu totāla iesācēja, kurai pat savas orhidejas vēl nav, bet tik ļoooti gribas piedalīties visā tajā orhideju būšanā ka atļaušos paspriedelēt par to brūnumu un pafantazēt, ko es darītu, ja man būtu...
Tātad, visdrīzāk pagaidām nedarītu neko: ir redzams tikai mazs brūnumiņš, pārējās saknes, cik nu saskatāms bildēs, ir dzīvas un veselīgas. Domājams, augam nav nekādas citas panīkuma pazīmes.
Ak jā! Tā kā esmu nepacietīgs un bailīgs cilvēciņš, noteikti mēģinātu to augu uzmanīgi pavilkt laukā no podiņa un apskatītu visas saknes "tuvplānā" - varbūt atklājas kāda nebūšana.
Nu un ja uz šo brīdi nekas slikts neatklājas, tuvākajā nākotnē rūpīgi uzmanītu augu, tā teikt, "liktu zem lupas".
Novēlu, lai nekas slikts neatklājas.
Un lai šis forums aug un zied!
Atpakaļ uz augšu Go down
megika




Number of posts : 2
Join date : 14.10.08
Dzīvesvieta : Liepāja

Problēmas ar saknēm Empty
PostTēma: Re: Problēmas ar saknēm   Problēmas ar saknēm EmptyTrešdiena Oktobris 29, 2008 11:58 pm

iespējams, ka kādā brīdī augam mitrums bijis tā pavairāk, taču nekādas nopietnas kaites es šajās fotogrāfijās nesaskatu. lai veicas ar kopšanu arī turpmāk.
Atpakaļ uz augšu Go down
maša

maša


Number of posts : 14
Join date : 13.10.08

Problēmas ar saknēm Empty
PostTēma: Re: Problēmas ar saknēm   Problēmas ar saknēm EmptySestdiena Novembris 01, 2008 9:10 pm

Paldies, Puķu elfs, megika

esmu flopsi pārstādījusi, tā saknīte, kurai sākumā tas brūnums, tagad žūst (mirst nost), bet nu nekas, citas aug, un nav jau vienīgā. Tagad gan man šķiet, ka dikti ātri izžūst, lai gan stāv virs ūdens, lai tas tvaikotu un radītu mitru gaisu. Ja veiksmīgi pārdzīvos šo apkures sezonu, būšu ļoti priecīga.
Atpakaļ uz augšu Go down
Ingucis

Ingucis


Number of posts : 20
Join date : 10.12.08
Age : 40
Dzīvesvieta : Rīga

Problēmas ar saknēm Empty
PostTēma: Re: Problēmas ar saknēm   Problēmas ar saknēm EmptySvētdena Decembris 14, 2008 10:04 pm

Un tagad pēc mēneša orhidejai viss ok? Nav nekādas slimības/problēmas? Shocked
Atpakaļ uz augšu Go down
maša

maša


Number of posts : 14
Join date : 13.10.08

Problēmas ar saknēm Empty
PostTēma: Re: Problēmas ar saknēm   Problēmas ar saknēm EmptyCeturtdiena Janvāris 22, 2009 12:00 pm

Ingucis
Nu jau pagājis krietns laiks... ar puči viss labi, audzē lielas resnas saknes, noziedēja gan un līdz pusei nokalta ziedkāts, kuru apgriezu, toties lapas palika ui ku stingras!!!! Ā, un jauna lapa arī aug. Tā kā augs laikam jūtas labi, par ko man prieks. Tik viena lieta: manās mājās parāk sauss gaiss, mizas dikti ātri izžūst, es migloju (ar ūdeni), bet būs laikam jāmeklē kāds sūnu kumšķītis, ko pa virsu salikt, jo augšējās saknes ir dikti apžuvušas; tās, kas podā ir labas Smile
Atpakaļ uz augšu Go down
Sponsored content





Problēmas ar saknēm Empty
PostTēma: Re: Problēmas ar saknēm   Problēmas ar saknēm Empty

Atpakaļ uz augšu Go down
 
Problēmas ar saknēm
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 1 no 1

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
orhidejas :: Dažādi jautājumi par orhidejām :: Slimības un mošķi-
Pāriet uz: