orhidejas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
orhidejas

Viss par un ap orhidejām
 
SatursSaturs  PortalPortal  Latest imagesLatest images  MeklētMeklēt  ReģistrētiesReģistrēties  Ieiet  

 

 Jautaajums par ofhidejaam

Go down 
3 posters
AutorsZiņojums
valdocka
Viesis




Jautaajums par ofhidejaam Empty
PostTēma: Jautaajums par ofhidejaam   Jautaajums par ofhidejaam EmptyCeturtdiena Maijs 21, 2009 11:42 am

Nopirktajam falenopsim pa apakšas caurumiem nāk ārā saknes. Ziedi nobira, bet veel ir 2 pumpuri. Ko dariit? Vai paarstaadiit?
Atpakaļ uz augšu Go down
Admin
Admin
Admin


Number of posts : 36
Join date : 13.10.08

Jautaajums par ofhidejaam Empty
PostTēma: Re: Jautaajums par ofhidejaam   Jautaajums par ofhidejaam EmptyPiektdiena Maijs 22, 2009 10:28 am

Es nepaarstaadu shaados gadiijumos. Paarstaadu tikai tad, ja ir viss pods pieaudzis ar sakneem pilns.
Atpakaļ uz augšu Go down
https://orhidejas.latvianforum.net
MT52




Number of posts : 2
Join date : 03.08.09

Jautaajums par ofhidejaam Empty
PostTēma: Re: Jautaajums par ofhidejaam   Jautaajums par ofhidejaam EmptyPirmdiena Augusts 03, 2009 10:41 am

Jautaajums par ofhidejaam 446f9281643c
Atpakaļ uz augšu Go down
MT52




Number of posts : 2
Join date : 03.08.09

Jautaajums par ofhidejaam Empty
PostTēma: Re: Jautaajums par ofhidejaam   Jautaajums par ofhidejaam EmptyPirmdiena Augusts 03, 2009 10:45 am

vells, uzrakstīju tādu garu penteri un pazuda:)

Nu tad tā, ko lai daru es ar savu skaisto puķi? Man jau liekas, ka būtu jāpārstāda, jo podiņš pilns ar saknēm pieaudzis un pa apakšu arī dikti lien ārā - bildē var redzēt. Tik nesaprotu vai ir īstais laiks pārstādīt. Patreiz viņa ir dikti sasparojusies un aug - dzen visulaik jaunas saknītes. Tik nedzen nevienu dzinumu vēl.
Varbūt labāk to rudenī darīt. nezinu iesakiet:)!!!
Atpakaļ uz augšu Go down
Anita




Number of posts : 1
Join date : 29.05.10

Jautaajums par ofhidejaam Empty
PostTēma: Re: Jautaajums par ofhidejaam   Jautaajums par ofhidejaam EmptySestdiena Maijs 29, 2010 2:23 pm

Labdien, man ir problēma: apmēram jau 2 gadus audzēju 4 falenopšus, pēdējā mēneša laikā podiņos ir iemitinājušās mazās mušiņas. Orhidejas ir pārstādītas lielākos podiņos, krāšņi zied, šķiet ka mušiņas tām netraucē. Kādā veidācīnīties ar mušiņām lai nekaitētu skaistajiem augiem? Gaidīšu atbildi.
Atpakaļ uz augšu Go down
Sponsored content





Jautaajums par ofhidejaam Empty
PostTēma: Re: Jautaajums par ofhidejaam   Jautaajums par ofhidejaam Empty

Atpakaļ uz augšu Go down
 
Jautaajums par ofhidejaam
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 1 no 1

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
orhidejas :: Orhidejas :: Phalaenopsis-
Pāriet uz: