orhidejas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
orhidejas

Viss par un ap orhidejām
 
SatursSaturs  PortalPortal  Latest imagesLatest images  MeklētMeklēt  ReģistrētiesReģistrēties  Ieiet  

 

 Nogalinātā orhideja:(

Go down 
3 posters
AutorsZiņojums
ega26




Number of posts : 12
Join date : 20.04.09

Nogalinātā orhideja:( Empty
PostTēma: Nogalinātā orhideja:(   Nogalinātā orhideja:( EmptyPirmdiena Aprīlis 20, 2009 11:04 am

Sveiki!
Manai draudzenei pirms gada uzdāvināja milzīgu orhideju. Nu ļoti skaistu un ar milzīgiem skaistiem ziediem! Very Happy
Īsti pat nezinu ko viņa viņai nodarija, bet no orhidejas ir palicis pāri vairs tikai sakaltis stumbenis, bez lapām un bez gaisa saknēm. Evil or Very Mad Crying or Very sad
Es šo nabadziņu paņēmu sev. Embarassed
Vai tiešām nav nekāda iespēja kā viņu atdzīvināt!!!!????? Question Question Question
Dodiet padomus, lai es varētu šo skaisto puķi atdzīvināt, ja vien tas vēl ir iespējams!!!! Crying or Very sad
Atpakaļ uz augšu Go down
Admin
Admin
Admin


Number of posts : 36
Join date : 13.10.08

Nogalinātā orhideja:( Empty
PostTēma: Re: Nogalinātā orhideja:(   Nogalinātā orhideja:( EmptyOtrdiena Aprīlis 21, 2009 3:49 pm

Buutu jauki, ja ieliktu bildi, lai vareetu saprast, kaadaa staavoklii pukjiite pashlaik ir.
Atpakaļ uz augšu Go down
https://orhidejas.latvianforum.net
ega26




Number of posts : 12
Join date : 20.04.09

Nogalinātā orhideja:( Empty
PostTēma: Re: Nogalinātā orhideja:(   Nogalinātā orhideja:( EmptyOtrdiena Aprīlis 21, 2009 8:24 pm

Kā lai bildi ieliek???
Atpakaļ uz augšu Go down
Admin
Admin
Admin


Number of posts : 36
Join date : 13.10.08

Nogalinātā orhideja:( Empty
PostTēma: Re: Nogalinātā orhideja:(   Nogalinātā orhideja:( EmptyOtrdiena Aprīlis 21, 2009 10:00 pm

Atpakaļ uz augšu Go down
https://orhidejas.latvianforum.net
ega26




Number of posts : 12
Join date : 20.04.09

Nogalinātā orhideja:( Empty
PostTēma: Re: Nogalinātā orhideja:(   Nogalinātā orhideja:( EmptyTrešdiena Aprīlis 22, 2009 3:27 pm

Paldies par padomu! Jācer ka sanāks!
Te nu būs mana sāpe!!!


Nogalinātā orhideja:( 02ddc8a92d86

Nogalinātā orhideja:( 3876941a6f04
Atpakaļ uz augšu Go down
ega26




Number of posts : 12
Join date : 20.04.09

Nogalinātā orhideja:( Empty
PostTēma: Re: Nogalinātā orhideja:(   Nogalinātā orhideja:( EmptyTrešdiena Aprīlis 22, 2009 3:32 pm

Pirmajā bildē ir sapuvušās saknītes un otrajā bez saknītēm. Tad sakņu vietiņas apbēru ar kanēli un noturēju siltumā divas stundas ieliku substrātā un tagad podiņu esmu ielikusi maisiņā veidojot orhidejai siltumnīcu! Neesmu vienīgais aplaistijusi...Vai vajaga un cikbieži????Nu un ko vēl darīt lietas labā???
Atpakaļ uz augšu Go down
Admin
Admin
Admin


Number of posts : 36
Join date : 13.10.08

Nogalinātā orhideja:( Empty
PostTēma: Re: Nogalinātā orhideja:(   Nogalinātā orhideja:( EmptyCeturtdiena Aprīlis 23, 2009 11:35 am

Podinjaa likt gan nevajadzeeja, labaak uz mitras sfagnas suunas. Bet, ja godiigi - neizskataas ceriigi:(
Atpakaļ uz augšu Go down
https://orhidejas.latvianforum.net
ega26




Number of posts : 12
Join date : 20.04.09

Nogalinātā orhideja:( Empty
PostTēma: Re: Nogalinātā orhideja:(   Nogalinātā orhideja:( EmptySvētdena Aprīlis 26, 2009 12:53 pm

Nezinu kur es tās sūnas varu dabūt, bet man jautājums, kā viņu laistīt kamēr viņa man pa "siltumnīcu" dzīvo?????
Atpakaļ uz augšu Go down
ega26




Number of posts : 12
Join date : 20.04.09

Nogalinātā orhideja:( Empty
PostTēma: Re: Nogalinātā orhideja:(   Nogalinātā orhideja:( EmptySvētdena Aprīlis 26, 2009 12:54 pm

Nu un cerība man arī maza, bet ir!!!! cheers
Atpakaļ uz augšu Go down
Admin
Admin
Admin


Number of posts : 36
Join date : 13.10.08

Nogalinātā orhideja:( Empty
PostTēma: Re: Nogalinātā orhideja:(   Nogalinātā orhideja:( EmptyPirmdiena Aprīlis 27, 2009 11:49 am

Laistiit jau uz chuju:) Galvenais, lai mitrums ir, bet pats augs nav uudenii.
Atpakaļ uz augšu Go down
https://orhidejas.latvianforum.net
BM




Number of posts : 2
Join date : 31.10.09

Nogalinātā orhideja:( Empty
PostTēma: Re: Nogalinātā orhideja:(   Nogalinātā orhideja:( EmptySestdiena Oktobris 31, 2009 3:05 pm

Man jau liekas,ka ar tām saknēm nemaz nebija tik traki,ka vajadzēja visas tā ņemt un nogriezt...vai tad nebija neviena "pilna" saknīte?saknes ir beigtas un pagalam tad,kad ir palicis tāds kā diedziņš vidū un apkārt plāna miziņa.
Bet ja jau tas ir padarīts,tad tagad vajadzētu paņemt caurspīdīgu Cocacolas litra pudeli,pārgriezt viņu uz divās daļās...augšējo daļu apgriezt ar kaklu uz leju,tur ielikt nedaudz dzīvās sūnas(aug uz veciem kokiem vai senu māju jumtiem,ilgāk uzglabā mitrumu un atdzīvojas pēc katras mitrināšanas,sfagnu sūnas tā nedara) un uzsēdināt flopša stumbenīti tām virsū...apakšējā pudeles daļā ieliet ūdeni un augšējo daļu ar flopsi uzsēdināt virsū...tad ielikt maisiņā,kuram galu aizsiet tā,lai tiek gaiss iekšā un pakarināt(novietot) gaišā vietā.
No augšanas centra viņam diezvai nāks jauna lapa,bet iespējams,ka būs kāds no sāna augošs keiki.
Lai veicas!
Atpakaļ uz augšu Go down
Sponsored content





Nogalinātā orhideja:( Empty
PostTēma: Re: Nogalinātā orhideja:(   Nogalinātā orhideja:( Empty

Atpakaļ uz augšu Go down
 
Nogalinātā orhideja:(
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 1 no 1
 Similar topics
-
» orhideja noziedejusi.
» Orhideja nīkuļo

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
orhidejas :: Orhidejas :: Phalaenopsis-
Pāriet uz: