orhidejas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
orhidejas

Viss par un ap orhidejām
 
SatursSaturs  PortalPortal  Latest imagesLatest images  MeklētMeklēt  ReģistrētiesReģistrēties  Ieiet  

 

 kalst pumpuri

Go down 
2 posters
AutorsZiņojums
zeen




Number of posts : 4
Join date : 12.02.09
Age : 41
Dzīvesvieta : Riga

kalst pumpuri Empty
PostTēma: kalst pumpuri   kalst pumpuri EmptyCeturtdiena Februāris 12, 2009 2:13 pm

noziedeeja flopsis un saaka dziit jaunus pumpurus, tie nokalta, dzina atkal un atkal nokalta. paskatiijos uz sakneem, taas arii apakshaa taadas apkaltushas. vai tas noziimee, ka es vinju par maz laistu? vai man vinju vilkt laukaa no podinja?
Atpakaļ uz augšu Go down
Admin
Admin
Admin


Number of posts : 36
Join date : 13.10.08

kalst pumpuri Empty
PostTēma: Re: kalst pumpuri   kalst pumpuri EmptyCeturtdiena Februāris 12, 2009 4:43 pm

zeen rakstīja:
noziedeeja flopsis un saaka dziit jaunus pumpurus, tie nokalta, dzina atkal un atkal nokalta. paskatiijos uz sakneem, taas arii apakshaa taadas apkaltushas. vai tas noziimee, ka es vinju par maz laistu? vai man vinju vilkt laukaa no podinja?

Viens no iemesliem, kaapeec shajaa laikaa kalst pumpuri, ir gaismas truukums:(
Atpakaļ uz augšu Go down
https://orhidejas.latvianforum.net
zeen




Number of posts : 4
Join date : 12.02.09
Age : 41
Dzīvesvieta : Riga

kalst pumpuri Empty
PostTēma: Re: kalst pumpuri   kalst pumpuri EmptyCeturtdiena Februāris 12, 2009 6:53 pm

un ko man ar vinju dariit? vinjam smuki 3 zari bija. visos sametaas pumpuri, tagad liidz pusei nokaltushi. Sad
Atpakaļ uz augšu Go down
Admin
Admin
Admin


Number of posts : 36
Join date : 13.10.08

kalst pumpuri Empty
PostTēma: Re: kalst pumpuri   kalst pumpuri EmptyCeturtdiena Februāris 12, 2009 10:51 pm

Vieniigais, kas var paliidzeet tumshajaa ziemas periodaa, ir papildus apgaismojums ar augiem domaatajaam lampaam.
Atpakaļ uz augšu Go down
https://orhidejas.latvianforum.net
zeen




Number of posts : 4
Join date : 12.02.09
Age : 41
Dzīvesvieta : Riga

kalst pumpuri Empty
PostTēma: Re: kalst pumpuri   kalst pumpuri EmptyPirmdiena Februāris 16, 2009 3:33 pm

hmm, bet blakaam 2 citas orhidejas juutas briinishkjiigi.
Atpakaļ uz augšu Go down
Sponsored content





kalst pumpuri Empty
PostTēma: Re: kalst pumpuri   kalst pumpuri Empty

Atpakaļ uz augšu Go down
 
kalst pumpuri
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 1 no 1

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
orhidejas :: Dažādi jautājumi par orhidejām :: Slimības un mošķi-
Pāriet uz: