orhidejas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
orhidejas

Viss par un ap orhidejām
 
SatursSaturs  PortalPortal  Latest imagesLatest images  MeklētMeklēt  ReģistrētiesReģistrēties  Ieiet  

 

 Orhidejas maximā pa 0.99 Ls

Go down 
2 posters
AutorsZiņojums
Ingucis

Ingucis


Number of posts : 20
Join date : 10.12.08
Age : 40
Dzīvesvieta : Rīga

Orhidejas maximā pa 0.99 Ls Empty
PostTēma: Orhidejas maximā pa 0.99 Ls   Orhidejas maximā pa 0.99 Ls EmptyPirmdiena Janvāris 05, 2009 11:24 pm

Redzēju lielajā Imantas Maximā orhidejas pa 0.99 LVL.  Smile Neatturējos un vienu smuku nopirku. Bet tur ļoti jāuzmanās, jo daudzi augi ir pārlaistīti vai slimi, jo dažām orhām lapas ar pleķiem, plankumiem vai dzeltenas. 
Atpakaļ uz augšu Go down
Admin
Admin
Admin


Number of posts : 36
Join date : 13.10.08

Orhidejas maximā pa 0.99 Ls Empty
PostTēma: Re: Orhidejas maximā pa 0.99 Ls   Orhidejas maximā pa 0.99 Ls EmptyOtrdiena Janvāris 06, 2009 12:02 am

Es shitaadaa aukstumaa neriskeeju pirkt jaunas orhinjas, jo baidos, ka liidz maajaam taas nosaldeeshu.
Atpakaļ uz augšu Go down
https://orhidejas.latvianforum.net
Ingucis

Ingucis


Number of posts : 20
Join date : 10.12.08
Age : 40
Dzīvesvieta : Rīga

Orhidejas maximā pa 0.99 Ls Empty
PostTēma: Re: Orhidejas maximā pa 0.99 Ls   Orhidejas maximā pa 0.99 Ls EmptyOtrdiena Janvāris 06, 2009 12:35 am

Jā, bez mašīnas neiztikt diemžēl... 
Atpakaļ uz augšu Go down
Admin
Admin
Admin


Number of posts : 36
Join date : 13.10.08

Orhidejas maximā pa 0.99 Ls Empty
PostTēma: Re: Orhidejas maximā pa 0.99 Ls   Orhidejas maximā pa 0.99 Ls EmptyOtrdiena Janvāris 06, 2009 2:13 am

Cik Jelgavas Maximaa redzeeju - taas orhidejas ir diezgan nozheelojamaa staavoklii, lai neteiktu vairaak:(
Atpakaļ uz augšu Go down
https://orhidejas.latvianforum.net
Ingucis

Ingucis


Number of posts : 20
Join date : 10.12.08
Age : 40
Dzīvesvieta : Rīga

Orhidejas maximā pa 0.99 Ls Empty
PostTēma: Re: Orhidejas maximā pa 0.99 Ls   Orhidejas maximā pa 0.99 Ls EmptyOtrdiena Janvāris 06, 2009 10:06 pm

90-95% no viņām tiešām izskatījās pabriesmīgi, bet var atrast arī tīri smukas, vienīgi noziedējušas. Es sev vienu pagādāju, lai paeksperimentētu ar hidrokultūru.Ar 1 latu vērtu orhideju man nav žēl eksperimentēt Smile Pie tam man es atradu ļoti labu augu - stipra, pieaugusi (ar kādām 5-6 lapām), lieliem ziediem, smukām lielām lapām. Kad sāks dzīt saknītes, tad mēģināšu pārstādīt. 
Atpakaļ uz augšu Go down
Sponsored content





Orhidejas maximā pa 0.99 Ls Empty
PostTēma: Re: Orhidejas maximā pa 0.99 Ls   Orhidejas maximā pa 0.99 Ls Empty

Atpakaļ uz augšu Go down
 
Orhidejas maximā pa 0.99 Ls
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 1 no 1
 Similar topics
-
» Orhidejas bērniņš!!!!
» Orhidejas iekš Depo

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
orhidejas :: Dažādi jautājumi par orhidejām :: Aktuāli!!!-
Pāriet uz: