orhidejas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
orhidejas

Viss par un ap orhidejām
 
SatursSaturs  PortalPortal  Latest imagesLatest images  MeklētMeklēt  ReģistrētiesReģistrēties  Ieiet  

 

 Laipni lūgti orhideju forumā!

Go down 
4 posters
AutorsZiņojums
Admin
Admin
Admin


Number of posts : 36
Join date : 13.10.08

Laipni lūgti orhideju forumā! Empty
PostTēma: Laipni lūgti orhideju forumā!   Laipni lūgti orhideju forumā! EmptyPirmdiena Oktobris 13, 2008 12:05 pm

Sveiks, apmeklētāj!

Mums ir liels prieks, ka esi iegriezies šajā forumā!
Ja ir kādi jautājumi, ieteikumi vai neskaidrības - droshi saki!
Centīšos maksimāli ātri atbildēt un izlabot.

Ar cieņu,
Administrators.
Atpakaļ uz augšu Go down
https://orhidejas.latvianforum.net
Mamba

Mamba


Number of posts : 2
Join date : 13.10.08
Age : 54
Dzīvesvieta : Latvija

Laipni lūgti orhideju forumā! Empty
PostTēma: Re: Laipni lūgti orhideju forumā!   Laipni lūgti orhideju forumā! EmptyPirmdiena Oktobris 13, 2008 7:57 pm

Paldies, cerēsim, ka šis forums būs ne tikai dzīvotājs, bet ilgdzīvotājs! flower
Atpakaļ uz augšu Go down
Admin
Admin
Admin


Number of posts : 36
Join date : 13.10.08

Laipni lūgti orhideju forumā! Empty
PostTēma: Re: Laipni lūgti orhideju forumā!   Laipni lūgti orhideju forumā! EmptyOtrdiena Oktobris 14, 2008 12:13 pm

Pashlaik veidoju rakstu par Phalaenopsi, par taa audzeeshanu kopshanu utt. Ja kaads grib pieteikties, arii shaadu rakstinju uzrakstiit par kaadu sev tuvaaku orhideju, buushu tikai prieciga. Shaadus rakstus domaaju ievietot katras orhidejas sadaljaa, lai katrs ienaaceejs uzreiz var atrast sevi intereseejosho informaaciju. Smile
Atpakaļ uz augšu Go down
https://orhidejas.latvianforum.net
zeen




Number of posts : 4
Join date : 12.02.09
Age : 41
Dzīvesvieta : Riga

Laipni lūgti orhideju forumā! Empty
PostTēma: Re: Laipni lūgti orhideju forumā!   Laipni lūgti orhideju forumā! EmptySestdiena Februāris 28, 2009 1:11 pm

foruminjsh krievu valodaa ir dikti liidziigs, iespeejams man tikai taa shkjiet, ka ir paaris siikumi, kurus sheit arii vareetu ieviest.
P.S. nesaprotu kaadeelj sheit nav tik daudz cilveeku un komentaaru. nevar buut, ka krievvalodiigie orhidejas audzee vairaak Very Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
Admin
Admin
Admin


Number of posts : 36
Join date : 13.10.08

Laipni lūgti orhideju forumā! Empty
PostTēma: Re: Laipni lūgti orhideju forumā!   Laipni lūgti orhideju forumā! EmptySestdiena Februāris 28, 2009 1:21 pm

Latvieshi ir laikam tomeer vienkaarshi slinki rakstiitaaji:)
Atpakaļ uz augšu Go down
https://orhidejas.latvianforum.net
esejukost




Number of posts : 1
Join date : 27.06.13

Laipni lūgti orhideju forumā! Empty
PostTēma: Re: Laipni lūgti orhideju forumā!   Laipni lūgti orhideju forumā! EmptyCeturtdiena Jūnijs 27, 2013 9:18 pm

Es te jauninjais laikam un nemaceshu atrast savu orhidejas veidu, ka man to noteikt... orhideju man uzdavinaja podinja un tagad liekas ka ir pienacis laiks vinju parstadit, bet zinu ka shi pukje ir diezgan cimperliga, negribas ko izdarit tadu ka shi man nokalst... tapec gribetu padomu.... vai podinjam obligati jabut caurspidigam? vai ir jaamaina augsne, ja jaa tad kaadu labaak.. varu nosutit bildes lai jus ja varetu palidzet noteikt  kas man pa skjirni.. ludzu palidziet ja varat un iesakiet man pirmos soljus shis pukjes kopshana.. pukje zied jau treshos reizi, tatad vinjai patik mana dzivokli.. :)negribetos sho skaistumu sabojat... paldies
Atpakaļ uz augšu Go down
Sponsored content





Laipni lūgti orhideju forumā! Empty
PostTēma: Re: Laipni lūgti orhideju forumā!   Laipni lūgti orhideju forumā! Empty

Atpakaļ uz augšu Go down
 
Laipni lūgti orhideju forumā!
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 1 no 1
 Similar topics
-
» Orhideju pasūtījumi
» Kādu orhideju izvēlēties iesācējam?
» Orhideju atpazìsanai,,dazas adresìtes,.

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
orhidejas :: Dažādi jautājumi par orhidejām :: Ieteikumi un atsauksmes-
Pāriet uz: